-->
512 439 615

Serwis pogwarancyjny twojego pojazdu

Zajmujemy się kompleksowymi naprawami samochodów osobowych renomowanych marek. Oferujemy wysokiej jakości autoserwis pogwarancyjny obejmujący przede wszystkim takie marki jak Ford, samochody z grupy VW czy auta pochodzące z Japonii jak Toyota, Mazda lub Honda.

NAPRAWIAMY WSZYSTKIE MARKI

Zajmujemy się kompleksowymi naprawami samochodów osobowych renomowanych marek. Oferujemy wysokiej jakości autoserwis pogwarancyjny obejmujący przede wszystkim takie marki jak Ford, samochody z grupy VW czy auta pochodzące z Japonii jak Toyota, Mazda lub Honda. Mamy duże doświadczenie i sprawdzonych dostawców części, dlatego naprawy realizujemy szybko przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Jeżeli planujesz dłuższy wyjazd, wykonamy kompleksowy przegląd najważniejszych układów w Twoim samochodzie, abyś miał gwarancję bezpieczniej i spokojnej jazdy. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego auto serwisu znajdującego się w Przeworsku, Studzian 415.

WYMIANA OLEJU I FILTRÓW

Filtry i oleje samochodowe to bardzo ważne elementy, które są niezbędne do prawidłowej pracy całego pojazdu. Aby Twój samochód działał sprawnie, niezbędna jest regularna wymiana oleju i filtrów, dlatego warto powierzyć to zadanie w ręce specjalistów.

NAPRAWA ZAWIESZENIA

Zawieszenie to podstawa każdego pojazdu, ponieważ to od niego zależy praca kół. W przypadku uszkodzenia, należy niezwłocznie udać się do mechanika, ponieważ prowadzenie samochodu z wadliwym zawieszeniem może być niebezpieczne.

KOMPUTEROWA DIAGNOZA USTEREK

Oferujemy kompleksową diagnostykę komputerową, która pozwala nam szybko ustalić źródło problemu i od razu przystąpić do działania. Nowoczesne urządzenia pomiarowe są niezbędne, aby wykonać skuteczną naprawę samochodu.

NAPRAWA UKŁADU HAMULCOWEGO

Układ hamulcowy to jeden z kluczowych elementów samochodu, który zapewnia nasze bezpieczeństwo. Decydując się na serwis czy naprawę tego układu w naszym warsztacie, zyskujesz pewność fachowej realizacji usługi.

NAPRAWA UKŁADU NAPĘDOWEGO

Zgrzyty czy skrzypienie podczas zmiany biegów są pierwszymi oznakami, że powinniśmy się udać do mechanika w celu sprawdzenia układu napędowego. Serwisowanie skrzyni biegów czy sprzęgła powinniśmy powierzyć profesjonalistom ze względu na stopień skomplikowania naprawy.

NAPRAWA UKŁADU WYDECHOWEGO

To jeden z elementów auta, który jest mocno narażony na uszkodzenia mechaniczne i korozję. W naszym serwisie zajmujemy się kompleksową naprawą i serwisowaniem tłumików, katalizatorów oraz rur wydechowych.